úterý 19. července 2016

Pohodový víkend


Tohle je náš svět

V pátek jsme vyrazili do kina na film Tohle je náš svět. Rozhodně nejsem na žádné psaní recenzí na filmy, to přenechám jiným. Film se mi většinou líbí a nebo nelíbí a tento? Na to že film je americký tak kupodivu se mi líbil, takže vřele doporučuji. Při filmu se zasmějete, pobrečíte, zamyslíte. a to prostě chcete.

Kulaťák, Momento, Stromovka

V sobotu jsem se rozhodně nezastavila, v půl sedmé jsem vstávala, protože Martin šel do práce a budík mám prostě vždy nastavený já, takže jak zazvonil už jsem neusla. sama to nechápu Času mi zbývalo ještě dost než mě měla vyzvednout  Léňa a tak jak naložit s volným časem? Upekla jsem jablečné muffiny, které jsem předala Leničce na grilovačku, společně s cuketovým brownies a raw mrkvovými kuličkami. :) pekařinka jak vyšitá
Vše jsem stihla s přehledem, vyvenčila Bucka a udělala taky něco s tim ksichtem. ráno to prostě nikdy nebude obličej 
Vyrazily jsme do Alzičky na kávu, kde jsme si chtěly dáti snídani, ale bohužel mi nedošlo, že osmá hodina znamená, že bude velice malý výběr jídel. :( Kávičku jsme si každopádně daly, klasického ledového filtra a co tedy s tou snídaní? Jely jsme na Kulaťák, kde jsme si naložily hojnou snídani v podobě dobrot ze stánku Celozrnné pekárny. Je fajn, když si můžete v pohodě dát něco, co neobsahuje živočišné produkty. vegan Probraly jsme všechny potřebné nepotřebné záležitosti našich životů.
Na půl jednou jsem se přemístila za Haňulkou na Jiřák a vyrazily jsme na oběd do Moment Cafe, kde jsem měla ten nejlepší burger, předčil i masové burgery. :) Takže všem doporučuji.
Bagel seitan a sýr

Haňulka má nový foťák, takže jsme toho využily spíš já a vymýšlely kraviny. pokus o skok
Modelka ? :D
Skok ? :D

Odpoledne jsme se vydali s Martinem a Buckem na procházku, v plánu byly šlapadla, ale když jsme viděli kolik lidí na ně čeká, tak jsme to vzdali a jeli se projít na Stromovku.


Je to fešák

Houbaření, Sapa

V neděli jsme s Martinem měli v plánu vyrazit na houby do Kokořína, počasí nám moc nepřálo, ale stejně jsme vyrazili. Mám hrozně ráda přírodu, lesy na co jsem se tedy nejvíc těšila byly borůvky. houbu najdu jen pokud za ní zakopnu Martin nám vybral parádní cestu nahoru, nebudu lhát, ale srdce jsem měla až v krku. Když napíšu, že jsme lezli po skalách, tak si ani vymýšlet nebudu. Co bylo překvapivé, že jsem to zvládla, ale pouze díky Martinovi. moje největší podpora Pár hub jsme našli na smaženici a bramboračku a i pár borůvek. 
Nádherné houby, jen to byly hořčáky
Nejlepší houbař


Po houbaření následoval zasloužený odpočinek. líný jak ta veš
A na co jsem se ještě více těšila byla návštěva Vietnamského městečka Sapa. Martin v něm ještě nebyl a tak jsem se těšila, že budu konečně chvilinku chytřejší než on. :)

Martinovo poprvé

Vietnamské jídlo prostě miluji
Po náloži jídla, jsme se dopotáceli k autu a jeli přímo do postele.
Zbožňuji víkendy, kdy se pouze nekopeme do prdky. i když to nikdy není k zahození

Doufám, že jste si víkend užili stejně jako my. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat